Taksiciyi 20 yerinden bıçakladı! Gaspçı tanıdık çıktı

Bursa’da taksi şoförlüğü yapan Yunus Yüksel, dün Eskişehir’e gitmek isteyen 1’i kadın 2 yolcuyu aracıyla Eskişehir’e getirip, geri döndü.

Saat 17.00 sıralarında Mudanya’nın kırsal Çepni Mahallesi’ne geldiklerinde araçtaki yolcular, ineceklerini söyledi. Aracı durduran Yüksel, bu sırada erkek yolculardan birinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Yaklaşık 20 bıçak darbesiyle yaralanan evli ve 1 çocuk babası sürücü, kanlar içinde kalırken; üzerindeki para ve cep telefonunu alan saldırganlar olay yerinden uzaklaştı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı, hayati tehlikesi olduğu için ilk müdahalesinin ardından Bursa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

BABASININ TAKSİSİNDE ÇALIŞIYORMUŞ

Kübra Yüksel, yoğun bakımdaki eşiyle doktorların izniyle kısa sürede konuştuğunu söyledi. Üniversite mezunu olan eşinin babasına ait takside çalıştığını belirten Kübra Yüksel, şöyle konuştu: 

“Eşim, ailesine bağlı bir kişi. Görev yaptığı sırada beni sürekli arayıp nerelere gittiğini söylerdi. Dün aramayınca merak ettim. Bu kez ben telefon açtım. Kendisine ulaşamadım. Telefonu kapalıydı.

Daha sonra aracının takip sistemine baktığımda, Çepni Mahallesi’nde ormanlık alanda park ettiğini gördüm. Endişelendim. Bu sırada Yunus’u bir çoban, aracın içinde yaralı görmüş. Haber verilmesi sonucu kocam hastaneye kaldırıldı.

Bilgi alınca ben de hastaneye gittim. Şu anda, yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Kendisiyle kısa süre konuştuğumda bana, ‘Taksime devamlı binen bir müşterim tarafından bıçaklandım. Bir anda saldırdı. Hiçbir şey yapamadım’ dedi. Onun için dua ediyorum” 

Olayla ilgili soruşturmayı yürüten jandarma ekipleri Yunus Yüksel’i yaralayan şüphelilerin isimlerini araştırıyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir