İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibarıyla başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Sanatçı Candan Erçetin, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda 1245 numaralı sandıkta görevli oldu. Öte yandan komedyen Cem Yılmaz da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yılmaz, oy kullanma işleminin ardından okuldan ayrılırken gazetecilerle şakalaştı. Yılmaz, “Her sene ‘Sandık başında kırdı geçirdi.’ diyorlar. Bir şey yaptığım yok.” dedi.
Related Posts
Sevimli manzara: Angutlar yavrularını büyütüyor
Kars Barajı, bu sefer de sevimli angut yavrularına ev sahipliği yapıyor. Yumurtadan çıkan minik angutlar, anneleriyle birlikte yiyecek ararken görüntülendi.
Menekşe Teyze, Kim Milyoner Olmak İster’e damga vurdu
ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de keyifli bir gece yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla yayınlanan yarışma programının son konuğu Kayseri’den katılan Menekşe Koyuncu oldu. Yarışmacı birinci baraj sorularına …
Kızılcık Şerbeti’nin Rüzgar’ı bakın aslen nereli! Yiğit Kirazcı’nın memleketi…
Kızılcık Şerbeti’nin sevilen karakterlerinden Rüzgar’a oyuncu Yiğit Kirazcı hayat veriyor. Performansı ve karizması ile dikkatleri çeken Kirazcı’nın nereli olduğu ise merak ediliyor. İşte memleketi…