Manuel Fernandes’ten Portekiz ve Türkiye iddiası! EURO 2024 favorisini açıkladı

Bir dönem Süper Lig’de Beşiktaş ve Kayserispor formaları da giyen Portekizli futbolcu Manuel Fernandes, EURO 2024 F Grubu’nda 22 Haziran Cumartesi günü oynanacak Türkiye – Portekiz maçını değerlendirdi.

‘PORTEKİZ’İN KAZANACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM’

Fernandes; Portekiz Milli Takımı’nın, Türkiye’ye göre daha tecrübeli futbolculardan oluştuğunu dile getirdi. 38 yaşındaki futbolcu, “Türkiye de özellikle Vincenzo Montella teknik direktörlük görevine geldikten sonra çok organize oynuyor. Onunla birlikte şampiyonada çok ileri gidebilirler. Ama Portekiz’in maçı kazanacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

‘PORTEKİZ VE TÜRKİYE GRUPTAN ÇIKAR’

‘Portekiz, Türkiye, Çekya ve Gürcistan’ın bulunduğu grupta bir sürpriz yaşanır mı?’ sorusuna Manuel Fernandes, “Sürprizlere inanmıyorum. Portekiz ve Türkiye’nin gruptan çıkacağını düşünüyorum” yanıtını verdi.

FAVORİSİNİ AÇIKLADI

EURO 2024’teki şampiyonluk favorisinin Fransa olduğunu açıklayan başarılı futbolcu, ayrıca hem Türk Milli Takımı adına hem de turnuvanın genelinde 19 yaşındaki milli futbolcu Arda Güler’in isminin ön plana çıkacağına inandığını vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir